Чому  xford transparent

  ?

Сильна команда на чолі з керівником!

Керівник Юлія Василівна, кандидат філологічних наук, має 7-ми річний досвід викладання в Київському національному лінгвістичному університеті та 10-ти річний досвід роботи на курсах іноземних мови, автор унікальної методики, розробленої для слухачів Oxford English World.

kerivnik-puzzle-left.png
kerivnik-puzzle-right.png
silna-komanda.jpg

Сильна команда - це українські викладачі з міжнародними сертифікатами, що проходили стажування за кордоном, а також носії мови (іноземці з англомовних країн), завдяки яким Ви навчитеся вільно спілкуватися і познайомитеся із культурою інших країн.

Система «2 викладачі»: український викладач + носій мови!

На заняттях з українським викладачем слухачам пояснюють граматику і пропонують велику кількість різних видів діяльності (інтерв’ю, міні-групи, проекти), щоб довести до автоматизму вивчену граматичну конструкцію та активно використовувати її у мовленні.

2vik-puzzle-left.png
2vik-puzzle-right.png
2vikladachi.jpg

На заняттях із носієм мови (викладачем із США, Нігерії і т.д.) слухачі курсів дізнаються про особливості життя за кордоном, порівнюють інші країни з Україною, обговорюють спільні і відмінні риси, у результаті чого вони опановують не лише мову, а й культуру іноземних країн.

Креатив! Участь у конкурсах і фестивалях!

На фестивалі БРАВОKIDS Oxford English World отримав диплом переможця конкурсу «Лінгвістичні поєдинки» за креативний підхід у викладанні іноземних мов, завдяки якому ми гарантуємо високу якість навчання, ефективне використання Вашого часу і швидкий результат!

diplom-puzzle-left.png
diplom-puzzle-right.png
kreativ.jpg

Завдяки тому, що ми беремо активну участь у конкурсах і фестивалях, наші слухачі мають можливість випробувати себе на сцені та позбутися страху говорити англійською мовою перед великою аудиторією і камерою,   а також розвивати свої акторські здібності.

Навчання в неформальній обстановці! Вечірки та свята!

Навчання в Oxford English World - це не тільки заняття! Ми практикуємо вивчення англійської мови в неформальній обстановці. Відповідно до віку наших слухачів, ми пропонуємо різні нетрадиційні форми навчання: екскурсії, пікніки, зустрічі із цікавими людьми, театральний і кіно клуби.

neform-left-puzzle.png
neform-right-puzzle.png
nefor.jpg

В Oxford English World Ви будете гостем та активним учасником численних англомовних вечірок з нагоди наших перемог на фестивалях, днів народження слухачів та інших свят в Україні та англомовних країнах. Це чудова можливість відпочити та поговорити англійською!

Унікальна методика, розроблена методистами Oxford English World!

Методика Центру іноземних мов Oxford English World була спеціально розроблена фахівцями в галузі викладання іноземних мов КНЛУ, апробована на різновіковій категорії слухачів (дошкільнятах, учнях шкіл і дорослих на курсах англійської мови), та довела свою ефективність.

ne-ind-podhod-puzle-left.png
ne-ind-podhod-puzle-right.png
uniq.jpg

Наша унікальна методика із використанням комунікативного підходу спрямована на швидкий розвиток навичок мовлення іноземною мовою, що дозволяє за короткий час навчитися «вільно» говорити англійською і розуміти представників різних національностей.

Індивідуальний підхід ─ врахування Ваших потреб і побажань!

Курси всіх рівнів і вікових категорій адаптовані під потреби конкретної групи, або одного слухача, якщо він хоче займатися індивідуально. Тому ми пропонуємо Вам не лише класичні рівні вивчення мови, а й полегшені та ускладнені їх варіанти.

ind-pidhid-puzzle-left.png
ind-pidhid-puzzle-right.png
ind-podhod.jpg

Орієнтація на слухача курсів у поєднанні із професіоналізмом і 7-ми річним досвідом ─ чарівна формула легкого та ефективного навчання. Основне правило: в Oxford English World має бути комфортно, приємно і цікаво вчитися! Головне для нас ─ задоволений клієнт!

© 2017 Oxford English World