Запрошуємо Вас відвідати Великобританію!

Щодня, крім суботи та неділі, діти матимуть два заняття англійської мови по 90 хв (між заняттями – перерва 20 хв). Це захоплюючі заняття в цікавій для дітей формі з використанням інноваційних методик. Під час такого навчального процесу вчитель, носій мови, що викладає також в Оксфорді, використовує індивідуальний підхід до кожного учня, що забезпечує максимальний результат. По закінченню навчання викладач складає для кожної дитини характеристику знань, а також кожний випускник отримує Сертифікат про проходження курсу мовної практики.

Діти проживатимуть в заміській резиденції, розташованій в лісопарковій зоні містечка Вокінгем або Хенлі-он-Темз в 65 км від Лондона. М’який континентальний клімат, чудова природа та комфортні умови проживання зроблять перебування вашої дитини максимально комфортним. Резиденція включає в себе двоповерховий будинок в англійському стилі з комфортабельними 2-, 3-, та 4-місними кімнатами зі зручностями, який має в своєму складі їдальню, вітальню з каміном, спеціально обладнаний навчальний клас, невеличкий спортзал з тренажерами та ігрову кімнату.

П’ятиразове харчування: це домашні страви, приготовані професійним кухарем з найкращих і тільки свіжих продуктів, які щоденно постачаються до резиденції. Меню включає в себе знайомі дітям страви зі слов’янської кухні, в поєднанні з традиційними британськими та європейськими стравами. Під час всіх виїздів дітям надаються «пакланчі» (сендвічі, відбірні фрукти, солодощі, вода, натуральний сік). Враховуючи індивідуальні особливості харчування кожної дитини, ми дуже уважно ставимося до побажання батьків щодо меню.

Простора прилегла територія з чудовим ландшафтним дизайном дозволяє організовувати різноманітний активний відпочинок. На території є зона барбекю, футбольне поле, волейбольний майданчик, батут.

Невід’ємним елементом навчального процесу є екскурсійна програма (оглядова по Лондону, Хемптон Корт, Лондонський Тауер, Тауерський міст, Стоунхендж, Музей науки, оглядове колесо, Ковент Гаден, Національна Галерея, Музей Банку, Музей Лондону), що передбачає щоденні екскурсії у супроводі професійного гіда, який вільно володіє англійською, українською і російською мовами. За бажанням батьків екскурсії можуть проводитися виключно англійською мовою. Екскурсійна програма відкриває для дітей шлях до знань з історії, географії, культури, країнознавства, природознавства та інших галузей науки і залишає незабутні враження.

Вартість

Програма на 1 тиждень (у вартість включено проживання в студентській резиденції в 65 км від Лондона, п’ятиразове харчування, заняття з англійської мови, екскурсії, трансфер)

850  фунтів  (орієнтовний курс валют: 1 фунт - 35,35 грн)

Програма на 2 тиждні (у вартість включено проживання в студентській резиденції в 65 км від Лондона, п’ятиразове харчування, заняття з англійської мови, екскурсії, трансфер)

1400 фунтів (орієнтовний курс валют: 1 фунт - 35,35 грн)

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ

  • 225 EUR візовий супровід групи і візовий збір;
  • від 6500 грн  переліт;
  • близько 300 грн страхування.
© 2017 Oxford English World